Aj tento rok v dňoch 14.-17.marca sa na výstavisku Incheba uskutoční tradičná výstava lodí. Avšak tá tohtoročná so sebou prinesie i niečo viac ako len prehliadku člnov, lodí, rybárskych potrieb a príslušenstva.  

Medzi tohtoročné novinky na Slovenskom trhu môžeme zaradiť napríklad dizajnové úpravy nafukovacích, laminátových či RIB člnov. Ak ste ešte nevideli aký efekt má použitie karbónu na lodi, ak vás zaujíma ako a kde si zaobstarať protišmykovú podlahu na váš nafukovací čln či napríklad obnova zničených člnov, ich servis, a mnoho ďalších noviniek neprestávajte čítať ďalej. 

Jochym III.

Či už vlastníte laminátový či nafukovací čln, každý materiál má svoju životnosť. Povrch praská, materiál stráca pružnosť, vznikajú trhliny. Práve toto bol dôvod, pre ktorý sa na slovenskom trhu predvedú novinky z oblasti servisu a starostlivosti o lode,  ktoré ste doteraz nepoznali.

Jochym II.

Natrieť, si čln novou farbou ktorá chráni proti popraskaniu a UV žiareniu? Žiadny problém, čističe na škvrny kvôli svoju loď vyťahujete na vodu len s ťažkým srdcom ? Minulosť. A ak ste vlastníkom člnu, ktorý potrebujete opraviť a neviete ako, alebo kde. Incheba 2013 je miestom kde dostanete odpovede.

Ak ste fanúšikom vodných športov, či rýchlej jazdy na vodnej hladine, budete si môcť pozrieť špičkové multifunkčné katamarány so špeciálnymi dizajnovými doplnkami, ktoré sú k dispozícii i vám. Spolu s laminátovými člnmi pre kaprárov, nafukovacími člnmi rôznych druhov, či krásnymi drevenými loďami ktoré sú pastvou pre oko. Nebudeme však prezrádzať viac.

Všetky detaily, všetky informácie ktoré, potrebujete vám budú k dispozícii na výstave lodí Incheba Boat Show 2013 14.-17.marca prostredníctvom spoločnosti JOCHYM MARINE.

Jochym I.

Na záver už len pár slov majiteľa spoločnosti Vladimíra Jochyma.

Vidíme sa tam.

,,Naša spoločnosť sa rozhodla rozšíriť služby pre milovníkov rybárčenia, vodných športov, či jednoducho pre všetkých, ktorí majú radi vodu. Zákazníkom ponúkame kompletný servis lodí, široký sortiment farieb, čističov, ochranných prostriedkov na lode či špecifické dizajnové úpravy. Ako oficiálny a výhradný dovozca produktov svetoznámej značky POLYMARINE, sme sa rozhodli uľahčiť životy našich zákazníkov a priniesť im služby aké nezískajú nikde inde.“  

Vladimír Jochym, Majiteľ spoločnosti

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk