Jochym Marine, člny o ktorých viete všetko

jochym marine, člny o ktorých viete všetko

Jochym Marine, člny o ktorých viete všetko

Keďže na trhu s člnmi je veľké množstvo produktov rozhodla sa firma Jochym Marine zákazníkom priniesť dôležité informácie o vlastnostiach materiálu a dôležitých atribútoch na ktoré treba dbať. Pri nafukovacích člnoch sú rozhodujúce dve informácie. Jednou z nich je hrúbka samotného materiálu, ďalšími sú údaje ako Denier (DEN) a Gsm (Gram na štvorcový meter). Ide o dva veľmi často uvádzané údaje a rovnako veľmi často zamienané zákazníkmi. Hodnota DEN, denier znamená aké husté vlákno je, respektíve aké je pevné. Na druhej strane hodnota GsM, gram na štvorcový meter, znamená ako pevne je vlákno pletené/tkané do tej ktorej textílie

Jochym Marine II.

Z dôvodu rôznorodosti materiálov sa firma Jochym Marine rozhodla vytvoriť tri samostatné kategórie nafukovacích člnov v kombinácii s troma rôznymi typmi podláh. A zároveň aby všetci zákazníci odchádzali s pocitom, že vedia čo kupujú, na požiadanie prikladajú i výsledky testov ich materiálov.

Kategórie:

  Materiál Hrúbka Denier GSM
Regular Polyester + dve vrstvy PVC 0,7mm 1000 860
Classic Polyester + dve vrstvy PVC 0,9mm 1000 1100
Pro Polyester + dve vrstvy PVC 1,2mm 1000 1450

Tak ako je vidieť v tabuľke, všetky modely člnov sú vyrobené z materiálu rovnakej sily a pevnosti. Čiže rovnako ako najvyššia trieda Pro aj člny triedy Regular sú navrhnuté tak aby boli odolné voči pretrhnutiu či už rôznymi rybárskym príslušenstvom ale rovnako skalami a podobne. Polyester ktorý je pokrytý dvoma vrstvami PVC je zároveň materiál ktorý má vysokú odolnosť voči prerezaniu či oderom.

Jochym Marine I.

Týmto spôsobom radeniu hrúbky materiálu spoločnosť Jochym Marine vytvorila sortiment vhodný pre každého zákazníka či už bežného rybára, rodiny s deťmi, ktoré uvažujú nad člnom na dovolenky a výlety alebo pre zákazníkov ktorý hľadajú najvyššiu kvalitu na trhu. Viac informácií a rovnako celý sortiment firmy Jochym Marine nájdete na www.jochymmarine.sk

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk