Firma Jochym Marine s.r.o. nie je na trhu s člnmi žiadnou novinkou, za týmto názvom sa skrýva inovovaná firma Norton ktorá na Slovenskom i v zahraničí obchoduje s vodnými plavidlami už viac ako 12 rokov. Keďže produkty značky Norton sa osvedčili svojou kvalitou a plavebnými schopnosťami nie len ako plavidlá vhodné pre rybárov ale rovnako lode vhodné pre požičovne či súkromné rybníky, rozhodli sme sa rozšíriť nás sortiment o ďalšie vysoko kvalitné lode a rovnako o nadštandardné služby pre našich zákazníkov.

Jochym Marine

Novinkou našej spoločnosti sú nafukovacie člny vysokej kvality, ktoré sme zaradili do viacerých kategórií rozdelených tak aby každý zákazník dostal loď ktorá bude vyhovovať jeho špecifickým potrebám a im sme prispôsobili aj cenu. Ponúkame člny s latkovou podlahou, hliníkovou ale i nafukovacou podlahou. Materiál sme volili tak aby naše člny boli odolné voči akýmkoľvek typom prerazenia, či už ide o rybárske náradie, skaly či iné.

Zároveň sme sa rozhodli uviesť na náš trh absolútnu novinku s multifunkčným využitím ktorou sú nafukovacie katamarány. Ľahké lode s vysokým výkonom, bezpečnosťou a dokonalou stabilitou. Tento typ lodí je v zahraničí už dlho používaný na moria, rieky a jazerá. Široko využiteľné či už ako rybárske lode, záchranné člny alebo lode vhodné na zábavu a vlečenie nafukovacích kolies a banánov.

Za dlhé roky svojho fungovania máme za sebou i realizáciu projektov spojených s lodiarstvom. Či už ide o budovanie lodných mól, požičovní lodí, či iné úpravy a výrobky z dreva, sme pripravení splniť akékoľvek požiadavky a vypracovať plán projektu presne podľa požiadaviek klientov.

Jochym Marine

Avšak inováciou neprešiel len náš sortiment, rozširujeme zároveň i služby ktoré naša firma ponúka zákazníkom. Keďže ako firma sme zástancom toho, že kúpa lode je podobná kúpe auta, pripravili sme pre záujemcov možnosť si produkty vyskúšať priamo na jednom z jazier ktoré máme k dispozícii. Vzhľadom nato, že nechceme aby kúpou končil náš kontakt so zákazníkom a s prihliadnutím na množstvo ľudí ktorý už sú majiteľmi lodných plavidiel, pracujeme aj na realizácii servisu. Nie len pre laminátové lode, ale zároveň i pre nafukovacie člny.

Kompletnou inováciou prešla i naša internetová stránka kde sme prešli z adresy www.clnynorton.sk na adresu www.jochymmarine.sk na tejto stránke môžu naši zákazníci nájsť kompletný sortiment člnov, plachetníc, RIB člnov vo výbave i s kormidlami a iných. Rovnako ako všetky novinky a články ktoré im pomôžu pri výbere člnu, informácie o materiáloch a ich kvalite ale i služby ktoré ponúkame. Neváhajte nás kontaktovať či už emailom alebo telefonicky a my veľmi radi zodpovieme všetky vaše otázky.

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk