Lk baits crash ball raketa

Lk baits crash ball raketa

Lk baits crash ball raketa od našej známej značky LK BAITS je pre vás práve teraz v predaji. Vyberte si zo širokej ponuky produktov a nakupujte u nás online. Lk baits crash ball raketa za výhodnú cenu 15.35 €

15.35 €
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Cieľom nášho vývoja bolo dodať na trh kŕmiacu raketu, ktorá bude prepracovaná do najmenších detailov a uspokojí potreby každého rybára. Praktická pomôcka práve prilieta! Patentovaný systém otvárania: Systém magnetov zaručuje bezproblémové otvorenie rakety po dopade na hladinu a okamžité vysypanie návnady. Znížený odpor pri vyťahovaní z vody: Akonáhle raketa dopadne na hladinu, pomaly došponujte a z ľahká raketu dostaňte k hladine. Až ju zbadáte, pružným zásekom ju zatvorte a sťahujte ju prázdnu bez odporu.

 

Nemusíte čakať na vysypanie, návnada sa rozptýlila nárazom o hladinu v sekunde a hlavne presne tam, kam dopadla. Ľahké plnenie: Vďaka patentovému magnetickému systému naberáte návnady ako bager a bez najmenších problémov ju okamžite uzatvárate. Vďaka maximálnej tesnosti dopravíte návnadu na vaše miesto v 100% stave. Objem rakety je 0,25 l. Nahadzovanie: Raketa je vyvinutá na zakrmovanie na rôzne vzdialenosti v závislosti na použití rôzne konfigurácie magnetov. Vďaka svojmu aerodynamickému tvaru odhodíte návnadu o veľa ďalej než s ostatnými vnadiacimi pomôckami a čo viac, oveľa presnejšie. Pri hode nedochádza k zamotávaniu a ani otvorenie rakety. Za vetra vďaka svojim letkám drží raketa maximálne smer hodu. Aj vďaka svojmu magnetickému systému môžete pri náhode "škrtnúť" špičkou rakety o zem. Neotvorí sa vám a nevysype sa kŕmenie po brehu, ako tomu dochádza u iných rakiet. Druhy návnad: Do rakety môžete dať akúkoľvek návnadu a nemusíte sa obávať, že návnadami spôsobíte otvorenia rakety alebo že sa neotvorí vôbec. Vnútri rakety nie je žiadny systém, ktorý by spôsoboval tieto nepríjemnosti. Jednoducho NEW Crash Ball naplňte boilies, partiklom, method mixom, peletami a tie pokojne môžete zaliať napríklad tekutú potravou, booster, esencií. Raketa je utesnená a preto umožňuje dopraviť na veľkú vzdialenosť aj časť atraktívnych tekutín. Parametre: Rozmer rakety 20 x 8 cm, 75 g hmotnosť, Objem 0,25 l.. Lk baits crash ball raketa od tohto popredného výrobcu LK BAITS je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Získajte nové a kvalitné produkty za skvelú cenu.

Názov:
Lk baits crash ball raketa
Výrobca:
SKU:
8595602009398

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk