MK Carp Logo I.

 

Zdravíme všetkých priaznivcov Petrovho cechu. Tak ako asi každý rybár, tak aj my sme potrebovali a potrebujeme nejaké to ,,nádobíčko" na ulovenie tej našej vysnívanej kapitálnej ryby. Po našich rybárskych cestách po slovenských aj zahraničných vodách, navštevovaní rôznych rybárskych akcií a preberanie všemožných technik lovu, vybavenia, návnad, montáží, literatúry, žien...sme si povedali, že by bol dobrý nápad zrealizovať si rybársky e- shop, kde by neboli len kvalitné a cenovo dostupné produkty ale aj rôzne články, videá a diskusie.

MK Carp Logo I.

Z nadobudnutých skúseností, rozhovorov s rybármi, získaných kontaktov počas niekoľko ročného rybárčenia chceme Vám ponúknuť top Európske značky za čo najrozumnejšie peniaze. Našim prvoradým cieľom je, aby v e- shope www.mkcarp.sk boli zastúpené produkty, s ktorými sme sa my alebo naši známi stretli a mohli sme Vám aj pomôcť pri správnom výbere.

Zakladáme si na tom,  aby  e- shop MK carp bol jednoduchý, prehľadný, zaujímavý a hlavne cenovo dostupný pre všetkých rybárov. Z našich skúseností môžeme odporučiť značky ako napr.: Solar, Mainline, Sportcarp, Kevin Nash, Mivardi, Fox,Owner, Tandem baits, Korda, Century, Delkim, Rod Hutchinson, Ashima, Zebco, Shimano, Lowrance, DOC, Kolibri, Sportex, Flajzar, Kryston, Black cat, ACE, Geoff Anderson a veľa ďalších, ktoré sa nachádzajú v našom e- shope. Samozrejme chceme (a veríme, že sa nám to čoskoro podarí) mať v e- shope aj Slovenské stálice ako: LKbaits, Jet Fish, Karel Nikl či Mikbaits.

Prioritou MK carp je, aby rybár, ktorý si kúpi tovar u nás bol spokojný s produktom, so službami spojenými pri nákupe a pri návšteve nášho e-shopu.

Na záver Vám chceme popriať veľa krásnych chvíľ strávených u vody, kapitálnych úlovkov a pevné zdravie.

Prejdite do obchodu a pozrite si ponuku.

Team MK carp

MK Carp

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk