Keďže nástrahy na vode sú nepredvídateľné je bežné, že i lode, tak ako iné prepravné prostriedky sa môžu poškodiť. Či už ostré skaly, alebo dreviny môžu poškodiť materiál lode a jeho následná oprava vyžaduje profesionálne vybavenie a prístup keďže pri materiáloch, z ktorých sú lode vyrobené ako PVC, či Hypalon klasické lepidlá nie sú účinné.

Jochym Marine_čln I.

Špičkový výkon pri podmienkach a nástrahách na vode je ťažká úloha pre mnoho značiek vyrábajúcich nafukovacie lode.  Príkladom je vyjadrenie z knihy ,,Praktický námorník“ ktoré hovorí: ,,Nafukovacie člny majú dlhý zoznam bonusov, ale večný život nie je jedným z nich.“ Kruté účinky UV žiarenia, časté používanie, a znečistenie vôd majú vplyv na životnosť nafukovacích lodí, či už z PVC alebo Hypalonu. Správna údržba a časté umývanie s kvalitnými čističmi pomôže zvýšiť životnosť a odolnosť voči špine, oxidácii  a organickým usadeninám avšak v konečnom dôsledku, čas na nové krytie lode a opravy príde skôr či neskôr.

Jochym Marine_čln II.

Preto firma Jochym Marine zahrnula do svojich služieb i bežné opravy ale i kompletný servis nafukovacích i iných lodí.  Či už ide o povolené švy, výmenu ventilov, renováciu materiálu či iné opravy  špeciálne vyškolený personál je pripravený vám pomôcť, poradiť s čímkoľvek. Pri oprave člna garantujú niekoľko mesačnú testovaciu lehotu počas ktorej v prípade, že by sa problém vyskytol opäť plavidlo opravia grátis.

Jochym Marine_čln III.

Firma Jochym Marine sa od roku 2012 stala oficiálnym partnerom a výhradným distribútorom spoločnosti Polymarine Ltd.  pre Slovensko a Českú republiku, ktorá je po viac ako 30 rokov popredným dodávateľom náhradných dielov,  súčiastok a príslušenstva pre výroby, starostlivosť a opravy nafukovacích člnov a ryb. lodí.

Jochym Marine_produkty

Produkty od firmy Jochym Marine:

- čistenie nafukovacích člnov

- leštenie a ochranu proti UV žiareniu

- dokonalý lesk

- čističe na laminátové lode

- odstraňovače špiny, hrdze a iných nečistôt

- a taktiež kompletné sady na čistenie

Jochym Marine_čln IV.

Jochym Marine_čln V.

A zároveň tieto služby (pozri na www.servislodi.sk):

- servis a opravy poškodených nafukovacích člnov a iných lodných plavidiel

- široký sortiment farieb na lode

- lepidlá a náhradné materiály a súčiastky

- prípravky na starostlivosť a čistenie lodí

Všetky informácie nájdete na www.jochymmarine.sk alebo na www.jochymmarine.sk/sk/servis či na telefónnom čísle 0905 542 690.

Martin Jochym

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk