Len prednedávnom sme si všetci užívali obdobie Vianoc a už nám pomaly klope na dvere nová rybárska sezóna 2013. Väčšina z nás je už trošku nervózna kedy sa začnú objavovať tak očakávané lúče jarného slnka aby sme sa už konečne dostali aspoň na chvíľočku k vode, do prírody. Tento čas však naplno využívajú výrobcovia rybárskych potrieb, ktorí pre nás, nedočkavých rybárov, pripravujú opäť horúce lákavé novinky pre rok 2013.

Dnes sa pozrieme do „kuchyne" jednej z najobľúbenejších a najpredávanejších značiek u nás a to značke MIVARDI. Najčerstvejšie správy nám poskytol produktový manažér spoločnosti Fishing team s.r.o., ktorá distribuuje značku Mivardi v SR, pán Mgr. Dobrovodský Tomáš. Takže aké prekvapenia pre nás chystá Mivardi?

V prvom rade by som chcel zapriať všetkým slovenským rybárom všetko dobré do nového roka, plno krásnych chvíľ strávených pri rybačke a zároveň sa chcem poďakovať všetkým našim zákazníkom a fanúšikom za veľkú priazeň prejavenú v minulom roku.

Značka Mivardi má za sebou dlhý vývoj a v priebehu predchádzajúcich troch či štyroch rokov zaznamenala obrovský progres nielen čo sa týka množstva vyrábaných produktov, ale predovšetkým ich vysokej kvality. Vďaka tomu sa na Slovensku výrazne rozšírila „rodina" priaznivcov Mivardi, ktorí sú s našimi produktmi mimoriadne spokojní. Tento fakt je pre nás nesmiernym zadosťučinením, avšak taktiež v nás podnecuje zodpovedne pracovať na vývoji a neustálom zlepšovaní, inovácii a prichádzať s novinkami, ktorými dokážeme upútať pozornosť i tých najnáročnejších rybárov. Som presvedčený, že práve novinky Mivardi pre rok 2013 spĺňajú všetky kvalitatívne kritéria, aby sa minimálne vyrovnali, ak nie predbehli, sortimentu veľkých renomovaných značiek zo západnej Európy.

Neviem čo

Ruksak

Pripravili sme množstvo krásnych nových produktov, na opísanie ktorých by som potreboval niekoľko dlhých strán, ale keďže toľko priestoru nemám, tak vám predstavím iba niektoré najväčšie „trháky".

Medzi kaprárskymi prútmi po dvojročnom testovaní uvádzame na trh prúty Vector Carp, ktoré budú svojou vysokou kvalitou a spracovaním patriť medzi top kaprárske prúty vôbec.

Prút

Budú sa vyrábať v dvojdielnom i trojdielnom prevedení, pričom pri záťažiach 3lb a viac budú osadené očkami SIC Oversized s najväčším očkom 50mm, ktoré prispievajú k extra ďalekým hodom. Samotný blank je vyrobený z materiálu Cross waved carbon – tzv. kockový vzhľad uhlíka, ktorý je osadený FUJI sedlom navijaka. Prút tak oprávnene dostáva luxusný vzhľad a prevedenie za slovenskú cenu!

Najvýraznejšie novinky budú však medzi kaprárskymi navijakmi, kde predstavíme tri profesionálne kaprárske veľkokapacitné navijaky (Raptor, Raptor Stealth a Panther), ktoré vďaka mimoriadne vysokým výrobným štandardom budú spĺňať tie najvyššie kritéria slovenských kaprárov.

Naviják

Spomeniem najmä exkluzívny navijak Raptor Stealth v limitovanom maskáčovom prevedení. Tento navijak je výnimočný najmä systémom dvojitej prednej brzdy (Twin Action Front Drag), ktorá umožňuje jemnú reguláciu únikovej brzdy a veľmi rýchle uvoľnenie/utiahnutie jediným pohybom brzdy.

Výrazne taktiež rozširujeme sortiment obalov na prúty a kaprárskych tašiek, ktoré po minulé roky zaznamenali u rybárov veľký ohlas. Spomeniem najmä luxusné polstrované púzdra na dvoj a trojdielne prúty označené názvom Premium, či rôzne nové modely tašiek s označením Carp Carryall. Novinkou taktiež bude ochranná taška na obľúbené zavážacie loďky Mivardi Carp Scout, ktoré sa vďaka zabudovanému GPS a sonaru stali hitom českých a slovenských rybárov.

Novinkou taktiež budú špeciálne vyrobené nafukovacie člny, ktoré náš tím niekoľko krát upravoval podľa požiadaviek priamo pri love.

Čln

Nafukovacie člny Mivardi majú počítačovo vytvorený ideálny tvar písmena A a ako jedny z mála sériovo vyrábaných člnov u nás budú mať výrazné zvýšenie prednej časti čo umožňuje oveľa lepšie „rezanie vody" a tým aj lepšie celkové jazdné vlastnosti pri použití elektrických či spaľovacích motorov. Člny budú v prevedeniach s lamelovou, pevnou nafukovacou a pevnou preglejkovou podlahou.

Mivardi predstaví celkovo desiatky nových produktov, ktoré určite oslovia každého rybára. Všetky novinky môžete sledovať na našej webovej stránke www.mivardi.sk alebo na našom profile na facebooku. Taktiež predstavíme novinky na Carpshow v Bratislave (16.2.2013) či na výstave Rybársky víkend v Nitre (20.-23.3.2013), kam zároveň srdečne pozývam všetkých rybárov.

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk