Trakker filtračná vložka pureflo bait filter system

Trakker filtračná vložka pureflo bait filter system

Trakker filtračná vložka pureflo bait filter system od značky s dobrou povesťou TRAKKER je u nás momentálne k dispozícii za skvelú cenu. Vyberte si zo širokej ponuky produktov a nakupujte u nás online. Trakker filtračná vložka pureflo bait filter system aktuálne za 9.19 €

9.19 €
Ověřit dostupnost

Celý popis

Parametre

Hodnotenie

Obsahuje revolučný systém '' Zdvihnúť, otočiť, zložiť ", z ktorého tekutina odtečie pri výbere návnady - obzvlášť praktický je pri spombování, kedy sa rybár nechce zašpiniť od spod mixovej šťavy. Akonáhle bola návnada spotrebovaná, tekutina, ktorá nám zostane, môže byť zakonzervovaná alebo zmrazená pre ďalšie použitie. Tá olejová dobrota z vedierka varenej repky je neskutočne atraktívna pre kapry a hodí sa pre predmáčanie suchého boilies. Väčšie návnady, napríklad boilies, môžu byť predmáčane a zostávajúca tekutina môže byť znovu použitá na ďalší boilies, a tým sa obmedzí plytvanie tekutín.

Pureflo® Bait Filter System je dizajnovaný na použitie s našim 17 litrovým plastovým boxom, ktorý sa predáva zvlášť. Tiež bol vyrobený tak, aby odolal mrazom. Keď teda nespotrebujete všetok predmáčaný partikel alebo boilies, jednoducho je v Pureflo® dajte do mrazničky a nebude problém ich použiť aj pri ďalšej výprave - len dajte nástrahe dosť času rozmraziť, než ju použijete.

 

Vlastnosti produktu:

 

Patentovaný dizajn ideálny pre: odvádzanie tekutín z akejkoľvek mokrej návnady ako partiklu.
Vypúšťanie ojelovej vody, ktorá vznikne pri varení partiklu.
Oddeľovanie návnad a tekutín, ktoré je možné zakonzervovať / zmraziť / uchovať oddelene.
Predmačovanie suchého boilies tekutinami, olejmi, alebo vodou.
Predmačovanie boilies a peliet
Močenie a predmáčanie boilies vo vode z revíru
Rozmáčanie peliet vo vode

Bezpečné skladovanie a systém proti rozliatiu pri preprave, ak je návnada umiestnená v našom 17 litrovom plastovom boxe. Ochrana návnady pred hlodavcami a vtáctvom, pokiaľ je v 17 litrovom plastovom boxe. Technické špecifikácie Konštrukcia z lisovaného plastu. Dizajnované pre použitie s naším 17 litrovým plastovým boxom.

 

 . Trakker filtračná vložka pureflo bait filter system od spoločnosti s vynikajúcou povesťou TRAKKER je pre vás k dispozícii za skvelú cenu. Nakupujte kvalitný tovar v našom e-shope.

Názov:
Trakker filtračná vložka pureflo bait filter system
Výrobca:
SKU:
5060461941224

Mohlo by sa vám páčiť

Ďalšie produkty z kategórie

Ďalšie produkty od značky

Podívejte se na všechny ostatní produkty od značky 
Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk