Výsledky 1. prívlačovej ligy - sezóna 2013

výsledky 1. prívlačovej ligy – sezóna 2013

Najvyššia prívlačová súťaž na území Slovenskej republiky už pozná po poslednom preteku, ktorý sa odohral v meste Zvolen, svojho víťaza. Stalo sa ním súťažné družstvo mesta Zvolen. Pretekári zo Zvolena, ktorí ešte minulý rok zápasili v druhej lige, dokázali v sezóne 2013 zvíťaziť v prvej lige. Na Slovensku momentálne prebiehajú až tri prívlačové súťaže. Každé novo založené družstvo musí najprv zvíťaziť v divízii a postúpiť do druhej ligy a po víťazstve v druhej lige postupuje do prvej ligy, kde sa stretáva súčasná prívlačová špička. Slovensko je momentálne majstrom sveta v prívlači družstiev nasledované bratmi z ČR, takže o vysokej úrovni tejto súťaže nemusia prebiehať dlhé diskusie.

1. Zvolen
2. Liptovský Mikuláš
3. Piešťany - A
4. Piešťany - Slavia
5. Košice B
6. Púchov A
7. Trenčín A
8. Dubnica
9. Kysuca B
10. Kysuca A
11. Žilina
12. Senec

DSC_6663

Gratulujeme všetkým pretekárom a tešíme sa na nové dva tímy, ktoré postúpia z druhej ligy. O tom ktoré družstvá to budú však ešte rozhodne posledný pretek.

Spracoval: Lukáš Stredansky - www.slaviacentrum.sk

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk