Zľava do 560€ na nafukovací čln? Vieme kde!

zľava do 560€ na nafukovací čln vieme kde

Spoločnosť Jochym Marine pripravila pre svojich zákazníkov akciu aká na Slovensku ešte nebola. Člny Jochym Marine a Motory Suzuki teraz za ceny, pri ktorých vám zostane na ďalší nafukovací čln.

1

Firma Jochym Marine je jediným exportným partnerom spoločnosti Suzuki na Slovensku a zároveň firmou s jediným oficiálnym servisom lodných motorov Suzuki. Rovnako však poskytuje servis nafukovacích člnov pod záštitou anglickej spoločnosti Polymarine, kde získali pracovníci Jochym Marine certifikát na kompletné opravy nafukovacích člnov. Pri nákupe teda nezískavate len vysoko kvalitný produkt, ale rovnako i záruku a servis pri akýchkoľvek problémoch.

Pri tejto akcii získate:

- Extra pevný čln Jochym Marine
- Zľavu až do 560€
- Záruku servisu člnu kedykoľvek do 3 dní
- Dopravu člnu pri závade zdarma
- Motor Suzuki od jediného oficiálneho predajcu na Slovensku, Exportného partnera Suzuki
- Záruku tri roky na motor s oficiálnym servisom a garanciou všetkých služieb, príslušenstva Suzuki, ktorú neposkytuje žiadna iná spoločnosť na území Slovenskej Republiky
- Profesionálne služby a odbornú pomoc pri akomkoľvek probléme

Viac informácii o akcii nájdete na stránke www.jochymmarine.sk v sekcii akciové sety, prípadne na telefónnom čísle 0948 96 88 77. A keby ste mali záujem vidieť servisné opravy, navštívte stránku www.facebook.com/jochymmarine.

Sme spoľahlivý predajca a katalóg tovaru na internete. Na Sportovyrybar.sk nájdete známe produkty od renomovaných výrobcov. Tovar je možné vyskúšať a vrátiť, ak by napr. nesedela veľkosť. Nakupovanie nebolo nikdy jednoduchšie. Vyberajte zo širokej ponuky tovaru na Sportovyrybar.sk.
Vyberajte z ponuky
36581
produktov
244
overených dodávateľov
Top akcie a zľavy na vybraný tovar
© Copyright 2018 - 2021 - 
Športovyrybár.sk